Όπως μας καταγγέλλουν αναγνώστες μας απο την Παστίδα που κτυπήθηκε άγρια απο την κακοκαιρία, έχουν μείνει από ρεύμα από τις 3 το μεσημέρι. Οι κάτοικοι τηλεφωνούν συνεχώς στις βλάβες αλλά μάταια...Είναι εντελώς αγανακτισμένοι με την ΔΕΗ.
Όπως μας καταγγέλλουν αναγνώστες μας απο την Παστίδα που κτυπήθηκε άγρια απο την κακοκαιρία, έχουν μείνει από ρεύμα από τις 3 το μεσημέρι. Οι κάτοικοι τηλεφωνούν συνεχώς στις βλάβες αλλά μάταια...Είναι εντελώς αγανακτισμένοι με την ΔΕΗ.